• Güzelyalı Mahallesi Yalıkent Sitesi No:30/A Rize-Pazar

Neden Sizi Seçmeliyim ?

O Kadar Güzellik Salonu Varken Neden Sizi Seçmeliyim ?

Bilinçli ve Karar Veremeyen Kişilerin Bize Sordukları Sorulardan Biri. Neden Siz ?

Bizimde gururla verdiğimiz cevabımız.

 

* En Son Sistem Online Altyapıyla Siz Unutsanız Bile Size 1 Gün Öncesinden ve 2 saat kala Randevunuzu hatırlatan Sistem Kullanıyoruz.

 

* iki sabit hat ve mobil hat üzerinden arayarak veya Whatsaap, Telegram ve Bip uygulamalarından mesajlaşarak Günün Her Saatinde Hafta sonuda dahil istediğiniz Saatte bize Ulaşabiliyorsunuz.

 

* Facebook ve İnstagram üzerinden Son yaptığımız işlemleri ve kampanyaları Görebiliyor ve günün her saatinde merak ettiğiniz işlem veya soruları sorup anında cevap alabiliyorsunuz. Hafta Sonuda Dahil.

 

* Bütün müşterilerimiz bilgisayar bile olmadan cep telefonundan Kendi kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak bizde ne işlem gördüğünü ve yaptığı ödemeleri görebiliyor.

 

* Gizlilik Bizim En Önemli Önceliğimiz Yaptırdığınız İşlem ne olursa olsun birinci derece aileniz bile olsa Sizden başka hiçkimseye bilgi vermiyoruz.

 

* Teknolojiyi her an takip ediyor ve bütün cihazlarımız son teknoloji olarak müşterilerimize en iyisini sunmaya çalışıyoruz.

 

* Hijyene son derece önem veriyoruz. Her işlemden sonra işlem yapılan oda dezenfekte edilip işletme kapandıktan sonrada Ozon Cihazıyla işletmemizi steril ediyoruz.

 

* Uzman Estetisyenlermizi Eğitimlerinin üstüne Her hafta 22 yıl bu sektörde olan Figen hanım tarafından yeni şeyler öğrenip Size daha bilgili ve daha uzman olarak Size yardımcı olmasını sağlıyoruz.

 

* Dünyada ve Türkiye de en son çıkan hizmet ve cihazları Karadeniz bölgesine getirip Bölgenin en iyisi olmaya çalışıyoruz.

 

* Tabiki bizimde kusurlarımız olabiliyor herkes gibi. Bu Yüzden Sizin İstek ve şikayetlerinizi Her zaman dinliyor ve Daha iyisini sunmaya çalışıyoruz.

Neden Sizi Seçmeliyim ?

Yeniliklerimiz ve Kampanyanlarımız İçin Bize Ulaşın !

Çalıştığımız Markalar