• Güzelyalı Mahallesi Yalıkent Sitesi No:30/A Rize-Pazar

LAZER EPİLASYON VÜCUDA ZARAR VERİR Mİ?

Hayır, Zararı Yoktur. yapılan işlem sırasında derinize, ter bezlerinize zarar vermeden sadece kıl köklerinizi hedef alır. FDA ve Diğer Dünyaca ünlü Sağlık Örgütleri  tarafından, kalıcı epilasyon sağladığı ve güvenilirliği onaylanmıştır.

LAZER EPİLASYON SEANSINDAN SONRA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Tedaviden hemen sonra günlük yaşantınıza dönebilirsiniz. İşlem sonrasında, ilk 24 saat çok sıcak su uygulaması yapılmamalıdır. Lazer epilasyon, cildin açıkta kalmış bölgelerine uygulanmışsa, sonraki seansa kadar güneşli havalarda güneş koruyucu kullanılmalıdır. Lazer epilasyon uygulanan kılların kökleri 3 ile 10 gün içerisinde uzama ve dökülmeye başlar veya el ile çekilerek tutulduğunda kolayca çıkar.

LAZER SONRASI YANIK VE LEKE OLUŞUR MU?

İşlem sonrasında hafif pembelik veya kıl köklerinde şişmeler yaşanabilir. Ortalama yarım saat içinde cilt normale döner. Deneyimli olmayan ellerde kullanılan lazerler yanık riski taşır, bu yüzden bunu ciddiye aldığımız için karadeniz Bölgesine ilk Yanma riski olmayan cihazı getirdik. Sağlık hafife alınmayacağı için ucuz cihazlar ve malzemeler kullanmamak ve işini deneyimli uzmanına yaptırmak gerekir.

Malum Koronavirüs dolayısıyla pek çok yer süresiz tatil edildi. Güzellik merkezleri de bir süreliğine kapandı. Sizce bu dönemde uzayan kılları jiletle mi ağdayla mı almam doğru olur?

Güzellik Merkezlerinin birçoğu koronavirüs nedeniyle kapandığı için bu geçici dönemde Traş makinesi yardımı ile kıl temizliği yapılabilir. Sizi rahatsız eden kılları mutlaka almanız gerekiyorsa ve traş makinesiyle alma imaknınız yoksa jilet yardımı ile almanızı öneririz. Bu süreçte kılları kökünden koparan ağda, cımbız gibi işlemlerden kesinlikle uzak durmak gerekir.

Yüzüm için Lazer epilasyona gidiyordum Fakat Malum Koronavirüsten sebep Gidemiyorum Yüzümdeki kılları nasıl alabilirim ?

Vücuttaki kıllarınız için zorda kalırsanız jilet kullanabilirsiniz fakat yüzdeki kıllarınızı makas haricinde kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Mümkün olduğunca rahatsız olmayacağınız kadar makasla kısaltmaya çalışınız. jilet, cımbız veya ağda gibi diğer aletler kullanmayınız.

Yüz için lazer epilasyona gidiyordum fakat Koronavirüs nedeniyle seansım aksadı bu boşlukta yüz bölgesini Tüy dökücüyle alsam birşey olurmu ?

Bu süreçte yüz bölgesindeki tüyleri makas yardımı ile kısaltmanızı tavsiye ediyoruz.

Neden Sizi Seçmeliyim ?

O Kadar Güzellik Salonu Varken Neden Sizi Seçmeliyim ?

Bilinçli ve Karar Veremeyen Kişilerin Bize Sordukları Sorulardan Biri. Neden Siz ?

Bizimde gururla verdiğimiz cevabımız.

 

* En Son Sistem Online Altyapıyla Siz Unutsanız Bile Size 1 Gün Öncesinden ve 2 saat kala Randevunuzu hatırlatan Sistem Kullanıyoruz.

 

* iki sabit hat ve mobil hat üzerinden arayarak veya Whatsaap, Telegram ve Bip uygulamalarından mesajlaşarak Günün Her Saatinde Hafta sonuda dahil istediğiniz Saatte bize Ulaşabiliyorsunuz.

 

* Facebook ve İnstagram üzerinden Son yaptığımız işlemleri ve kampanyaları Görebiliyor ve günün her saatinde merak ettiğiniz işlem veya soruları sorup anında cevap alabiliyorsunuz. Hafta Sonuda Dahil.

 

* Bütün müşterilerimiz bilgisayar bile olmadan cep telefonundan Kendi kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak bizde ne işlem gördüğünü ve yaptığı ödemeleri görebiliyor.

 

* Gizlilik Bizim En Önemli Önceliğimiz Yaptırdığınız İşlem ne olursa olsun birinci derece aileniz bile olsa Sizden başka hiçkimseye bilgi vermiyoruz.

 

* Teknolojiyi her an takip ediyor ve bütün cihazlarımız son teknoloji olarak müşterilerimize en iyisini sunmaya çalışıyoruz.

 

* Hijyene son derece önem veriyoruz. Her işlemden sonra işlem yapılan oda dezenfekte edilip işletme kapandıktan sonrada Ozon Cihazıyla işletmemizi steril ediyoruz.

 

* Uzman Estetisyenlermizi Eğitimlerinin üstüne Her hafta 22 yıl bu sektörde olan Figen hanım tarafından yeni şeyler öğrenip Size daha bilgili ve daha uzman olarak Size yardımcı olmasını sağlıyoruz.

 

* Dünyada ve Türkiye de en son çıkan hizmet ve cihazları Karadeniz bölgesine getirip Bölgenin en iyisi olmaya çalışıyoruz.

 

* Tabiki bizimde kusurlarımız olabiliyor herkes gibi. Bu Yüzden Sizin İstek ve şikayetlerinizi Her zaman dinliyor ve Daha iyisini sunmaya çalışıyoruz.

Yeniliklerimiz ve Kampanyanlarımız İçin Bize Ulaşın !

Çalıştığımız Markalar